Monday, July 24, 2017

Ka puitplastikust terrassilaudade maailmas toimub revolutsioon

Puitplastik (WPC – Wood Plastic Composite) terrassilauad koguvad maailmas üha enam populaarsust, sest on suurepärane alternatiiv tavapärastele puidust ja eksootilisest puidust laudadele, mille hea välimuse säilitamiseks tuleb palju vaeva nähaPuidu ja plasti kombinatsioon säilitab oma väljanägemise ja omadused aastateks, ei vaja hooldust, on veekindel ning talub muutuvaid ilmastikutingimusi.
Kuna terrassilaudade valmistamise tehnoloogia areneb väga kiiresti, siis on paari viimase aastaga tavapärase puitplastik terrassilaua kõrvale tekkinud uue generatsiooni tooted. Suure edasiarendusena tavapärase homogeense puitplast terrassilaudadega võrreldes on Poola tootja GAMRAT kasutusele võtnud kahekihilise pressimistehnoloogia, mis tagab nii toote mõõtmelise stabiilsuse, veetiheduse kui ka suurema paindetugevuse ja püsiva värvitooni.
Kahekihilise pressimistehnoloogiaga valmistatud komposiitmaterjalist terrassilauad koosnevad 45% puidufiibrist ja 45% puhtast PVC-st. Lisaained, mis parandavad toote omadusi, moodustavad koostisest 10%.


1 comment:

  1. Enjoyed reading the article above , really explains everything in detail,the article is very interesting and effective.Thank you and good luck for the upcoming articles.
    Also Visit Wood Flooring Supply Near Me for more Information.

    ReplyDelete